DUK

Kokia yra plastikinių langų priežiūra?

Plastikinių langų priežiūra yra labai paprasta. Svarbiausia, ką reikia žinoti apie plastikinių langų priežiūrą yra tai, jog negalima valyti sauso stiklo. Paprasčiausia priežiūra tiek stiklams, tiek plastiko rėmams yra valyti juos naudojant šiltą vandenį su muilu. Profilius taip pat galima valyti ir šiltu vandeniu, sumaišytu su soda. Naudojant kitokius valiklius, verta pasidomėti, kad jų sudėtyje nebūtų agresyvių skiediklių ir organinių tirpiklių, kurie gali pakenkti plastikiniam langui.

Plačiau apie langų ir durų priežiūrą skaitykite vartotojo instrukcijoje.

Ar plastikinis lango rėmas gelsta?

Plastikinių langų rėmai gelsta tik tuomet, kai plastikinio lango gamyboje yra naudojami plastiko stabilizatoriai, kurie yra neatsparūs ultravioletiniams spinduliams, tokie langai neatitinka Europos Sąjungos numatytųjų RAL reikalavimų. Tokiu atveju nuo ultravioletinių spindulių poveikio plastikinio lango rėmas įgauna gelsvą atspalvį.

Mūsų gaminami plastikiniai langai iš REHAU profilių yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus Europos Sąjungos reikalavimus, todėl plastikiniai langai  išlieka balti.

Noriu užsisakyti langus. Nuo ko turėčiau pradėti?

Tiesiog užpildykite Langų kainos užklausos formą arba susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu. Gavę Jūsų užklausą atliksime skaičiavimus ir kaip galėdami greičiau atsiųsime Jusų užsakymo kainą ir terminus.

Prieš vykdant užsakymą, sudaroma sutartis, nustatoma pagaminimo data . Sutartis įsigalioja sumokėjus  60 % avansą, nurodytą sutartyje.  Galutinis atsiskaitymas atsiimant arba sumontavus gaminius.

Ar galiu nusipirkti langus išsimokėtinai?

Taip, žinoma. Šiuo metu bendradarbiaujame su UAB ,,Lateko lizingas”.

Kokias teikiate garantijas?

Mūsų gaminių kokybei ir garantiniam aptarnavimui skiriamas ypatingas dėmesys. Savo gaminiams suteikiame 5-erių metų  garantiją. Apie garantinius įsipareigojimus skaityti čia: UAB “Danizė” garantiniai įsipareigojimai.

Kokia lango kvadratinio metro kaina?

Kiekvienas gaminys yra skaičiuojamas atskirai. Pirmiausia paskaičiuojama jo kaina, kuri priklauso nuo lango formos ir varstymo krypčių, ir tik tada galima išvesti kvadratinio metro kainą. Kuo didesnis lango plotas tuo lango kvadratinio metro kaina yra mažesnė, o mažesnio lango – didesnė (darbo sąnaudos tos pačios, skiriasi tik medžiagų sąnaudos). Todėl norėdami palyginti skirtingų firmų kainas, klauskite jose konkrečių langų kainų.

Kas yra selektyvinis stiklas?

Selektyvinis stiklas – tai stiklas, padengtas akimi  nematoma plėvele iš metalų ir metalų oksidų, turinčiu savybę atspindėti šilumą. Šis stiklo paketas iš patalpos išleidžia į lauką maždaug tris kartus mažiau šilumos negu paprastas.

Užsisakydami langus pas mus galite pasirinkti Jums norimą stiklo tipą.

Kokią apsaugą naudoti, kad vaikai neatidarytų lango iš vidaus?

Langams galima pasirinkti rankenas su rakinamu užraktu. Langas bus atveriamas tik atrakinus spyną.

Kaip apsisaugoti, kad langų neatvertų iš lauko pusės?

Visi langai yra montuojami su 1 lygio apsaugos apkaustais. Norint papildomai apsisaugoti, galima užsakyti padidinto saugos lygio apkaustus.

Kokie parametrai yra svarbiausi renkantis langą?

Priklausomai nuo poreikių, tačiau vieni iš svarbiausių lango parametrų yra: garso izoliacija, šilumos izoliacija, ilgaamžiškumas, saugumo lygis, funkcionalumas.

Kokie turėtų būti pagrindiniai reikalavimai renkantis stiklo paketus?

Pagrindiniai reikalavimai stiklo paketams yra šiluma, skaidrumas ir ilgaamžiškumas. Dažniausiai naudojamas dviejų stiklų paketas su šiltu rėmeliu,  užpildytas argono dujomis.

Selektyvinis stiklas gerokai sumažina šilumos nuostolius, lango rasojimo tikimybę Tai plonu metalo ir metalo oksidų sluoksniu padengtas stiklas, kuris atspindinti šilumą į patalpos vidų.

Stiklo paketų pasirinkimas labai didelis. Rehau penkių kamerų profilio languose naudojamas 24mm dviejų stiklų su vienu arba dviem selektyviniais stiklais, su matiniu,tonuotu, saulės kontrolės stiklais ir t.t.  Rehau GENEO šešių kamerų 86mm pločio profilių languose naudojami 44mm, 52mm trijų stiklų su dviem selektyviniais stiklais ir šiltu rėmeliu  stiklo paketai.

Kokią funkciją atlieka apkaustai?

Mūsų įmonės naudojami Winkhaus Active, ROTO apkaustai suteikia langui varstymo funkcionalumą, sandarumą atitinkamą saugos lygį. Jų priežiūra  paprasta, lengva eksploatacija.

Dėl kokios priežasties armuojami profiliai?

Plastikinių langų  profiliai armuojami dė jų statinių savybių pagerinimo. Dėl šios priežasties profiliai ir armuojami. Armuotės sienelių storis turi buti ne mažesnis kaip 2mm storio.

Kiek laiko užtrunka pagaminti plastikinius langus?

Greičiausiai pagaminti langus galime per 7d.d. yra papildomų sąlygų. Paprastai langus pagaminame per 12d.d. Specialių spalvų gaminius gaminame per ilgesnį laikotarpį, nes užtrunka profilio pristatymas iš Rehau gamyklos Vokietijoje.

Ar išvežate senus langus?

Užsisakius montavimo, demontavimo darbus Jūsų pageidavimu senus langus išvežame už simbolinę kainą.

Iš ko susideda plastikinis langas?

Kiekvienas langas susideda iš plastikinio profilio ir plieninės armuotės, stiklo paketo, lango furnitūros, tarpinių ir šiltų  modulių ir kt. detalių.

Kas yra plastikinio lango klasė?

Bendrai plastikinio lango klasė apibūdina ne lango kokybę o lango šilumos laidumą: kuo aukštesnė klasė, tuo mažesni šilumos praradimo nuostoliai.

A klasę atitinkančių produktų charakteristikos reikalavimai įtvirtinti LR teisės aktuose: LR aplinkos ministro įsakyme, reglamentuojant reikalavimus langų savybėms, kai jie montuojami valstybės lėšomis statomuose arba rekonstruojamuose pastatuose.

 Ar galima keisti langus žiemą?

Dažnai manoma, kad žiema nėra tinkamas metas remontui. Tačiau žiemos metu galima, o kai kuriais atvejais netgi reikia, atlikti langų blokų montavimą. Pagrindinis apribojimas – nerekomenduojama montuoti esant temperatūrai žemiau -10°C be specialių priemonių.

Bet tokios žemos temperatūros Lietuvoje būna nelabai dažnai, be to, užsisakyti langus žiemą paprastai finansiškai apsimoka labiau, negu kitu metų laiku.

UAB DANIZĖ